D.U.K.


LONDRIO mokėjimo sistema yra saugi ir sertifikuota. Mokėjimo sprendimus teikia Lietuvos Respublikoje registruotos įmonės, kurių veiklą prižiūri Lietuvos bankas bei Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija. Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, išdėstyta ir LONDRIO Taisyklėse bei Privatumo politikos dokumentuose.
XL ženklu pažymėtos skalbimo ir džiovinimo mašinos yra 10 kilogramų, o XXL ženklu pažymėti įrenginiai yra 12 kg. Juos mums tiekia Alliance Laundry Systems®, didžiausia pasaulyje skalbyklų įrangos gamintoja.
85% - TAIP. Jei jis yra 140x200, arba mažesnis - labai didelė tikimybė, kad čiužinio užvalkalas, antčiužinis ar pledas tilps kuo puikiausiai. Tačiau jau buvo ir nesėkmingų bandymų, kai patalynė buvo storesnė arba išmatavimai didesni. Todėl galutinai nuspręsti turite patys - ar liko pakankamai vietos, kaip kad parodyta pavyzdiniame paveiksliuke, užklijuotame ant skalbimo mašinos priekio.
Skalbiniai skalbiami ir džiovinami atskirose mašinose. Tai reiškia, kad pasibaigus skalbimo ciklui, turite būti skalbykloje, ir perdėti savo skalbinius į džiovyklę. Turėkite omenyje, kad nurodyti skalbimo ir džiovinimo ciklų laikai yra apytiksliai, todėl jei išeinate, visada grįžkite prieš ciklo pabaigą.
Ne, nebūtina, galite išeiti skalbimo metu. Kol vyksta ciklas, skalbyklė yra užrakinta. Tačiau dėl Jūsų saugumo patariame grįžti ciklui besibaigiant, kad mašinai atsirakinus skalbinius išsiimtumėte Jūs patys. Džiovinimo metu džiovyklė gali būti atidaroma bet kuriuo metu.
Patikrinkite, ar gerai uždarėte mašinos dureles, ar neperkrovėte mašinos. Jei vis tiek mašina nepradeda veikti, susisiekite su mumis telefonu 8 638 53218.
Tokiu atveju nedelsdami skambinkite telefonu 8 638 53218, mes iš karto šalinsime gedimus, arba pasiūlysime analogišką paslaugą nemokamai.
Įsivaizdavimui: jei sudedate į maisto prekių parduotuvės firminį plastikinį maišelį (kalbame apie didijį, maždaug 50x50x25 cm), stipriai suspaudę, iki pat viršaus - į mūsų spintelę tikrai tilps. Daugiau apie šią paslaugą rasite skiltyje PRIDUOK-PASIIMK.
Jei renkatės tik skalbimą ir džiovinimą, vienu užsakymu galite priduoti bet ką, kas tinkama skalbimui ir džiovinimui Jūsų pasirinkta programa. Jei renkatės ir lyginimo paslaugą - galite priduoti vien patalynę, arba patalynę, laisvalaikio marškinėlius ir medvilnines kelnes be kanto.
Priklausomai nuo pridavimo laiko, savaitės dienos ar užimtumo - 1-2 darbo dienas.