Dauguma mūsų skalbyklų dirba nuo 6 iki 24 val. vakaro kasdien, tačiau yra kelios išimtys.
Rekomenduojame Jus dominančios skalbyklos darbo laiką tikrinti skiltyje KUR?.

!DĖMESIO! Paskutiniai užsakymai galimi, tik jei iki darbo laiko pabaigos likę pakankamai laiko, t. y.:
skalbimo/džiovinimo ciklo laikas + 20 min., skirtų susilankstyti, susipakuoti skalbinius, susitvarkyti ir išeiti iš patalpos.

Atsiskaitymas - TIK mokėjimo kortelėmis: 
 • savitarnos terminale (jeigu jis yra įrengtas skalbykloje, kurioje esate)
 • arba per mobiliąją programėlę LONDRIS.  

Dėmesio:
 • programėlėje galima atsiskaityti tik už savitarną (skalbyklės/džiovyklės/priemonės).
 • Londris PLIUS paslaugas telefone galima užsakyti per naršyklę - londrisplius.lt skiltyje KUR pasirinkus aktualią lokaciją.Ne, viduje darbuotojo nėra - klientai veikia savarankiškai.

Tačiau patalpose išvysite nemažai informacinės medžiagos, kuria vadovaujantis, viskas turėtų būti aišku ir paprasta.

Visgi, jei ruošiatės pirmajam vizitui ir jaučiatės nedrąsiai, patariame keliauti darbo dieną nuo 8 iki 18 val. - tuo metu budime prie telefono linijos 8 638 53218 ir esame pasiruošę pagelbėti. Kitu laiku kreipkitės info@londris.lt -  pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

Ne, nereikia - užsakymai vyksta gyvos eilės principu.

Tačiau yra galimybė 10 min. iš anksto rezervuoti skalbyklę - tai pravartu, jei su skalbiniais žengiate pro namų duris ir norite būti tikri, kad atvykus pasirinktas įrenginys jau lauktų jūsų apmokėjimo.

Norėdami atlikti rezervaciją, atsisiųskite mob. programėlę LONDRIS, susikurkite joje paskyrą ir pažymėkite aktualų padalinį.
Sąskaitos faktūros išrašomos registruotiems klientams.

Užsakydami paslaugas, prieš apmokėdami prisijunkite ir pažymėkite varnelę, jog perkate kaip įmonė (registruojantis pirmąsyk, reikės suvesti rekvizitus). Tuomet sąskaitos faktūros sulauksite el. paštu per 1-2 darbo dienas.

Terminale:


Mob. programėlėje:
Savitarnos skalbyklos „Londris“ mokėjimo sistema yra saugi ir sertifikuota. Mokėjimo sprendimus teikia Lietuvos Respublikoje registruotos įmonės, kurių veiklą prižiūri Lietuvos bankas bei Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija. Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, išdėstyta ir LONDRIO Taisyklėse bei Privatumo politikos dokumentuose.
 • Jei skalbyklės ekranėlyje mirksi užrašas "E_dLI", tvirtai prispauskite dureles ir keliolika sek. palaikykite.

 • Jei ekranėlyje užrašyta LABAS, kartokite mokėjimą - gali būti, kad pirmasis mokėjimas nebuvo užskaitytas dėl ryšio tridkžių*.
  *Jei po pakartotinio bandymo matysite, kad susidarė permoka, būtinai kompensuosime - parašykite info@londris.lt

 • Jei naudojatės dviaukščiu įrenginiu (skalbyklė+džiovyklė), įsitikinkite, kad spaudžiate reikalingą START: skalbyklės mygtukas - mėlyname fone, o džiovyklės - žaliame.


 • Jei paspaudus START, mirksi užrašas "E_dLI": tvirtai prispauskite dureles ir keliolika sek. palaikykite - skalbyklė pradės darbą.

 • Jei skalbimo metu mirksi horizontalūs brūkšneliai: viskas gerai, tai įprasta ciklo dalis (tuo metu skalbyklė šildo vandenį).

 • Jei ekranėlyje ilgiau nei 10 min. mirksi '01', 'E dr' arba 'E of' - kritinis atvejis: skalbyklė užsikimšo ir negali išpumpuoti vandens. Skambinkite 8 638 53218 (d. d. 8:00-18:00) arba rašykite info@londris.lt - kaip galėdami greičiau atsiųsime jums pagalbą.
Įsitikinkite, kad:
• naudojate Visa arba Mastercard kortelę (nerekomenduojame Revolut);
• Jūsų el. bankininkystėje įgalintas saugus atsiskaitymas internetu;
• kortelės turėtojo vardą ir pavardę suvedate BE lietuviškų rašmenų;
• kortelės galiojimo data įvesta dviženkliais skaičiais (pvz., rugpjūtis - 08);
• kortelės galiojimo data nėra pasibaigusi;
• kad atlikote papildomos autentifikacijos žingsnius (jei Jūsų bankas to prašo).

Jei mokėjimas vis tiek atmetamas, gali būti, kad susidūrėte su trumpalaikiais bankinio ryšio trikdžiais. Kartokite mokėjimą už 5-10 min. arba naudokite kito banko kortelę.

Jei ekranas baltas arba baltame fone matote užrašus error, fatal error ir pan., reiškia, jog laikinai sutriko interneto ryšys. Palaukite 5-7 minutes - ekranas vėl įsijungs ir galėsite pradėti užsakymą iš naujo.

Jei ekranas juodas arba juodame fone matote  PALIESK / TOUCH / WINDOWS ženkliuką - ekranas yra "užmigęs" , jį reikia tiesiog paliesti.

Jei negalite naudotis terminalu:
Džiovyklės neturi užrakto - pamėginkite stipriau truktelėti dureles.

Įsitikinkite, ar vadovavotės šiomis efektyvaus džiovinimo rekomendacijomis: 

 • Prieš džiovinimą XL dydžio džiovyklėse išvalėte filtrą nuo pūkų.
 • Neperpildėte džiovyklės - t.y., palikote bent trečdalį laisvos vietos.
 • Perkeldami į džiovyklę, nedėjote visų skalbinių iškart krūvoje, o iškedenote ir atskyrėte juos vieną nuo kito. 
 • Džiovinote labai gerai išgręžtus*, nevarvančius skalbinius.
  *Jei skalbiniams neužtenka vieno gręžimo, įskaičiuoto pasirinktoje programoje, prieš džiovinant reikėtų užsisakyti papildomą gręžimą skalbyklėje (trukmė - 10 min.).

Taip pat svarbu žinoti, jog:
 • Visiškai išdžiovinti gali tik KARŠTA programa (jei ją leidžia skalbinių tipas), o kitos programos skirtos apdžiovinimui. 
 • Kartais tiesiog neužtenka vieno ciklo, nes kai kurie skalbiniai džiūna ilgiau.
  Tai būdinga storesnėms medžiagoms (rankšluosčiams, džinsams), pūkiniams gaminiams (pagalvėms, striukėms), keliasluoksnėms audinių vietoms (siūlėms, kišenėms, kapišonams).
Visų pirma, jokiu būdu nedėkite tokių skalbinių į džiovyklę - prieš tai užsisakykite papildomą ciklą GRĘŽIMAS (10 min.), ir tik tuomet džiovinkite.

Kiekvieno ciklo gręžimas gali skirtis dėl įvairių priežasčių:

 • didžiausią įtaką turi optimalus skalbyklės užpildymas - būgne turi likti bent trečdalis laisvos vietos;
 • kai kurie gaminiai sugeria daug vandens ir pasidaro itin sunkūs (įsivaizduokite storus frotinius rankšluosčius ar naktines užuolaidas);
 • arba atvirkščiai - kai kurios medžiagos (pvz., impregnuoti lietpalčiai) visai nesugeria vandens, tuomet atsiranda vandens perteklius ir dėl to nukenčia visų kitų skalbinių gręžimas; 
 • kartais dideli plono audinio skalbiniai (pvz., paklodės su guma) skalbimo metu tarpusavyje susipainioja į vieną sunkų darinį, kuriam taip pat gali neužtekti vieno gręžimo ciklo. 

Jei nė viena iš aukščiau išvardintų aplinkybių netinka Jūsų situacijai, ir manote, kad susidūrėte su gedimu, susisiekite su mumis dėl kompensacijos info@londris.lt

Tokiu atveju  susisiekite su mumis: 
 • darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.: telefonu 8 638 53218
 • kitu laiku: info@londris.lt

 • Jei skalbimas trunka iki ~1.5 val.: viskas gerai. Ilgesnė trukmė ypač būdinga karštesnėms programoms - jos gali trukti apie 1/3 ilgiau dėl vandens tiekimo bei šildymo ypatumų.
   
 • Jei skalbimas trunka žymiai ilgiau nei 1.5 val., gali būti, kad skalbyklė neišpumpuoja vandens. Dažniausia priežastis - kai skalbinių kišenėse likę smulkūs daiktai (segtukai, monetos, sąvaržėlės ir pan.) užkemša vandens nutekėjimą. Ciklas gali sutrikti ir tuomet, jei buvo padauginta skalbiklio.
  Tokiu atveju nedelsdami kreipkitės mūsų pagalbos linija 8 638 53218 arba info@londris.lt.
Visi mūsų įrenginiai didesni už įprastas buitines mašinas. Tačiau ne visuose padaliniuose yra XXL įrenginių, skirtų dideliems gaminiams - pvz., kai reikalingas čiužinio užvalkalo skalbimas. Tikrinkite skiltį KUR? ir sužinosite, kokių skalbyklių bei džiovyklių yra vietoje, į kurią planuojate vykti.

Žemiau pateikiame įrenginių žymėjimą su skalbinių svoriu, tačiau pabrėžiame: tai - tik preliminarus orientyras. Būna lengvų gaminių, kurie teoriškai turėtų tilpti į XL (10 kg) skalbyklę, bet yra dideli ir užima daug vietos. Ypač tai būdinga čiužinių užvalkalams: net jei ir pavyksta sutalpinti juos į XL skalbyklę ar džiovyklę, gali nukentėti ne tik paslaugos kokybė, bet ir pats gaminys. Todėl visada patariame rinktis tokį įrenginį, kad būgne skalbiniams liktų bent 1/3 laisvos erdvės.

Žymėjimas
XL (~10 kg) - kasdieniams ir vidutinio dydžio skalbiniams (apatiniams ir viršutiniams drabužiams, viengulėms antklodėms, sintetiniams pledams).
XL+ (~12 kg) nuo XL skiriasi trumpesniais ciklais ir švelnesniu gręžimu.
XXL (~18 kg) - dideliam kiekiui arba dideliems skalbiniams (čiužinio užvalkalams, užuolaidoms, vilnoniams pledams, dvigulėms antklodėms ir pan.). Prie didžiųjų XXL skalbyklių pritaikytos XXL arba MEGA džiovyklės.


Skalbimo ir džiovinimo įrangą mums tiekia „Alliance Laundry Systems“®, didžiausia pasaulyje skalbyklų įrangos gamintoja.

Čiužinio užvalkalams, antklodėms, pledams, užuolaidoms ir kitiems dideliems skalbiniams rekomenduojame naudoti didžiąsias skalbykles bei džiovykles, pažymėtas ženklais XXL arba MEGA.

Jų sąrašą rasite londris.lt skiltyje KUR?
Skalbiniai skalbiami ir džiovinami atskirose mašinose. Tai reiškia, kad pasibaigus skalbimo ciklui, turite būti skalbykloje, ir perdėti savo skalbinius į džiovyklę. Turėkite omenyje, kad nurodyti skalbimo ir džiovinimo ciklų laikai yra apytiksliai, todėl jei išeinate, visada grįžkite prieš ciklo pabaigą.
Ne, nebūtina.

Londryje galite įsigyti įvairių skalbimo priemonių. Skalbyklės užsakymo metu sistema Jūsų paklaus, ar norėsite įsigyti priemonių. Paspaudę TAIP, galėsite pasirinkti norimą skalbiklį, kuris po apmokėjimo iškris iš aparato:

 • pasirinkus skystą skalbiklį maišelyje, jį reikia praplėšti ir skystį supilti tiesiai ant skalbinių.  
 • pasirinkus kapsulę, ją reikia išimti iš pakuotės ir dėti tiesiai į būgną (paslėpkite ją kuo giliau tarp skalbinių, kad vandens srovė neišstumtų). 
Jei apmokėjote tik už skalbimą ir pamiršote užsisakyti skalbiklio, ne bėda: terminale arba programėlėje rinkitės mygtuką PRIEMONĖS, ir galėsite jų įsigyti atskirai. 
Ne, nebūtina, galite išeiti skalbimo metu. Kol vyksta ciklas, skalbyklė yra užrakinta. Tačiau dėl Jūsų saugumo patariame grįžti ciklui besibaigiant, kad mašinai atsirakinus skalbinius išsiimtumėte Jūs patys.

Džiovinimo metu džiovyklė gali būti atidaroma bet kuriuo metu.
Taip nutikti neturėtų, kadangi esame įvedę apribojimą – paskutiniai užsakymai galimi, tik jei iki darbo laiko pabaigos likę pakankamai laiko (skalbimo/džiovinimo ciklo trukmė + 20 min., kurios skirtos skalbiniams susipakuoti, susitvarkyti).

Pasibaigus darbo valandoms, skalbykla užsirakina automatiškai.

Jei tuo metu ten būsite, kauks signalizacija, užsirakins durys, negalėsite išeiti, visi patirs stresą. Gavęs pranešimą, atvyks pareigūnų ekipažas, tai sukels papildomų nemalonumų.

Kadangi Londrio skalbyklos veikia savitarnos principu, stengiamės užkirsti kelią tokiems atvejams ir užtikrinti maksimalų klientų saugumą bei komfortą. Todėl prašome pasilikti užtektinai laiko, kad spėtumėte išsiskalbti, išsidžiovinti ir susipakuoti skalbinius.

Ne, „Londryje“ gyvūnų skalbinių (taip pat ir augintinio šeriais aplipusių audinių) skalbti negalima. Tačiau mielai kviečiame užsukti į zooskalbyklą „Pet King“ – tai pirmoji specializuota savitarnos skalbykla naminių augintinių reikmėms!
Adresas – Kauno g. 30, Vilnius.
Daugiau informacijos – https://www.petking.lt/ 
Jei norite naudotis skalbykle arba džiovykle, kuriame yra nepasiimtų skalbinių, galite juos išimti, sudėti į krepšį ir padėti šalia.
Taip, Londris Vilniuje teikia paslaugą Londris PLIUS.

Jei jums reikalingas namų tekstilės, drabužių valymas, rankšluosčių ar drabužių skalbimas, patalynės lyginimas ir kitos cheminio valymo, skalbimo bei lyginimo paslaugos, siūlome skalbinius palikti skalbyklose įrengtose spintelėse.

Daugiau informacijos: Londris PLIUS
Tai priklauso nuo jūsų pasirinktos paslaugos- plačiau apie jas skaitykite londrisplius.lt skiltyje PASLAUGOS.

 • CHEMINIS VALYMAS: galite palikti kasdienius, proginius arba lauko drabužius bei namų tekstilę (išskyrus gaminius su kailiu, oda ir zomša - dėl jų rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į mūsų partnerius UAB "Švaros pasaulis").

 • SKALBIMAS: galite palikti bet kokius skalbinius, kuriuos leidžiama skalbti ir džiovinti Jūsų pasirinkta programa. Skalbimo paslaugas sudaro:
  -- kasdienių apatinių ir viršutinių drabužių skalbimas, lauko rūbų, pvz., striukių skalbimas; 
  -- patalynės skalbimas, rankšluosčių skalbimas, antklodžių skalbimas.

 • SKALBIMAS XXL: galite palikti didelių išmatavimų skalbinius, kuriuos leidžiama skalbti ir džiovinti Jūsų pasirinkta programa. Skalbimo XXL paslaugas sudaro:
  -- dvigulių antklodžių skalbimas;
  -- čiužinio užvalkalų skalbimas;
  -- užuolaidų skalbimas.

 • PATALYNĖS LYGINIMAS: galite palikti bet kokią patalynę bei rankšluosčius, kuriuos leidžiama skalbti ne mažesne nei 40°C programa ir lyginti 180°C karščio volu.

  Londris neatsako už valymo kokybę, jei ant gaminio nėra priežiūros instrukcijų, yra įsisenėjusių dėmių ar kitų defektų.
 • Cheminio valymo, skalbimo ir lyginimo užsakymų vykdymas trunka iki 4 darbo dienų.
 • Proginės suknelės ir namų tekstilės cheminis valymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.
 • Skalbimo EXPRESS paslauga įvykdoma per 2 darbo dienas (užsisakant paslaugą SKALBIMAS, papildomai galima pasirinkti priedą EXPRESS).