D.U.K.


Dauguma mūsų skalbyklų dirba nuo 6 iki 24 val. vakaro kasdien, tačiau yra kelios išimtys.
Rekomenduojame Jus dominančios skalbyklos darbo laiką tikrinti skiltyje KUR?.

!DĖMESIO! Paskutiniai užsakymai galimi, tik jei iki darbo laiko pabaigos likę pakankamai laiko, t. y.:
skalbimo/džiovinimo ciklo laikas + 20 min., skirtų susilankstyti, susipakuoti skalbinius, susitvarkyti ir išeiti iš patalpos.

Atsiskaitymas - TIK mokėjimo kortelėmis: 
 • savitarnos terminale (jeigu jis yra įrengtas skalbykloje, kurioje esate)
 • per mobiliąją programėlę LONDRIS.  

Dėmesio:
 • programėlėje galima atsiskaityti tik už savitarną (skalbyklės/džiovyklės/priemonės).
 • Londris PLIUS paslaugas telefone galima užsakyti per naršyklę - londrisplius.lt skiltyje KUR pasirinkus aktualią lokaciją.Sąskaitos faktūros išrašomos registruotiems klientams.

Užsakydami paslaugas, prieš apmokėdami prisijunkite ir pažymėkite varnelę, jog perkate kaip įmonė (registruojantis pirmąsyk, reikės suvesti rekvizitus). Tuomet sąskaitos faktūros sulauksite el. paštu per 1-2 darbo dienas.

Savitarnos skalbyklos „Londris“ mokėjimo sistema yra saugi ir sertifikuota. Mokėjimo sprendimus teikia Lietuvos Respublikoje registruotos įmonės, kurių veiklą prižiūri Lietuvos bankas bei Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija. Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, išdėstyta ir LONDRIO Taisyklėse bei Privatumo politikos dokumentuose.
Visi mūsų įrenginiai yra didesni už įprastas buitines skalbimo mašinas: nuo XL (~10 kg) iki XXL (18 kg). Tačiau ne visose lokacijose įrengti vienodo dydžio įrenginiai, tad prieš apsilankant, kviečiame skiltyje KUR? patikrinti jums aktualios vietos įrenginių pasirinkimą.  

Skalbimo mašinų žymėjimas
• XL (~10 kg) - skirta kasdieniams ir vidutinio dydžio skalbiniams skalbti (pvz., apatiniams ir viršutiniams drabužiams; viengulėms antklodėms, sintetiniams pledams).
• XL+ (~12 kg) - skirta kasdieniams ir vidutinio dydžio skalbiniams skalbti (pvz., apatiniams ir viršutiniams drabužiams; viengulėms antklodėms, sintetiniams pledams). Šių skalbyklių ciklas yra trumpesnis.
• XXL (~18 kg) - skirta dideliam kiekiui arba dideliems skalbiniams (pvz., čiužinio užvalkalams, užuolaidoms, vilnoniams pledams, dvigulėms antklodėms ir pan.).

Skalbimo ir džiovinimo įrangą mums tiekia „Alliance Laundry Systems“®, didžiausia pasaulyje skalbyklų įrangos gamintoja.

Čiužinio užvalkalams, antklodėms, pledams, užuolaidoms ir kitiems dideliems skalbiniams rekomenduojame naudoti didžiąsias skalbykles bei džiovykles, pažymėtas ženklais XXL arba MEGA.

Jų sąrašą rasite londris.lt skiltyje KUR?
Skalbiniai skalbiami ir džiovinami atskirose mašinose. Tai reiškia, kad pasibaigus skalbimo ciklui, turite būti skalbykloje, ir perdėti savo skalbinius į džiovyklę. Turėkite omenyje, kad nurodyti skalbimo ir džiovinimo ciklų laikai yra apytiksliai, todėl jei išeinate, visada grįžkite prieš ciklo pabaigą.
Ne, nebūtina, galite išeiti skalbimo metu. Kol vyksta ciklas, skalbyklė yra užrakinta. Tačiau dėl Jūsų saugumo patariame grįžti ciklui besibaigiant, kad mašinai atsirakinus skalbinius išsiimtumėte Jūs patys.

Džiovinimo metu džiovyklė gali būti atidaroma bet kuriuo metu.
Taip nutikti neturėtų, kadangi esame įvedę apribojimą – paskutiniai užsakymai galimi, tik jei iki darbo laiko pabaigos likę pakankamai laiko (skalbimo/džiovinimo ciklo trukmė + 20 min., kurios skirtos skalbiniams susipakuoti, susitvarkyti).

Pasibaigus darbo valandoms, skalbykla užsirakina automatiškai.

Jei tuo metu ten būsite, kauks signalizacija, užsirakins durys, negalėsite išeiti, visi patirs stresą. Gavęs pranešimą, atvyks pareigūnų ekipažas, tai sukels papildomų nemalonumų.

Kadangi Londrio skalbyklos veikia savitarnos principu, stengiamės užkirsti kelią tokiems atvejams ir užtikrinti maksimalų klientų saugumą bei komfortą. Todėl prašome pasilikti užtektinai laiko, kad spėtumėte išsiskalbti, išsidžiovinti ir susipakuoti skalbinius.

Ne, „Londryje“ gyvūnų skalbinių (taip pat ir augintinio šeriais aplipusių audinių) skalbti negalima. Tačiau mielai kviečiame užsukti į zooskalbyklą „Pet King“ – tai pirmoji specializuota savitarnos skalbykla naminių augintinių reikmėms!
Adresas – Kauno g. 30, Vilnius.
Daugiau informacijos – https://www.petking.lt/ 
Jei norite naudotis skalbykle arba džiovykle, kuriame yra nepasiimtų skalbinių, galite juos išimti, sudėti į krepšį ir padėti šalia.
Taip, Londris Vilniuje teikia paslaugą Londris PLIUS.

Jei jums reikalingas namų tekstilės, drabužių valymas, rankšluosčių ar drabužių skalbimas, patalynės lyginimas ir kitos cheminio valymo, skalbimo bei lyginimo paslaugos, siūlome skalbinius palikti skalbyklose įrengtose spintelėse.

Daugiau informacijos: Londris PLIUS
Tai priklauso nuo jūsų pasirinktos paslaugos- plačiau apie jas skaitykite londrisplius.lt skiltyje PASLAUGOS.

 • CHEMINIS VALYMAS: galite palikti kasdienius, proginius arba lauko drabužius bei namų tekstilę (išskyrus gaminius su kailiu, oda ir zomša - dėl jų rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į mūsų partnerius UAB "Švaros pasaulis").

 • SKALBIMAS: galite palikti bet kokius skalbinius, kuriuos leidžiama skalbti ir džiovinti Jūsų pasirinkta programa. Skalbimo paslaugas sudaro:
  -- kasdienių apatinių ir viršutinių drabužių skalbimas, lauko rūbų, pvz., striukių skalbimas; 
  -- patalynės skalbimas, rankšluosčių skalbimas, antklodžių skalbimas.

 • SKALBIMAS XXL: galite palikti didelių išmatavimų skalbinius, kuriuos leidžiama skalbti ir džiovinti Jūsų pasirinkta programa. Skalbimo XXL paslaugas sudaro:
  -- dvigulių antklodžių skalbimas;
  -- čiužinio užvalkalų skalbimas;
  -- užuolaidų skalbimas.

 • PATALYNĖS LYGINIMAS: galite palikti bet kokią patalynę bei rankšluosčius, kuriuos leidžiama skalbti ne mažesne nei 40°C programa ir lyginti 180°C karščio volu.

  Londris neatsako už valymo kokybę, jei ant gaminio nėra priežiūros instrukcijų, yra įsisenėjusių dėmių ar kitų defektų.
 • Cheminio valymo, skalbimo ir lyginimo užsakymų vykdymas trunka iki 4 darbo dienų.
 • Proginės suknelės ir namų tekstilės cheminis valymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.
 • Skalbimo EXPRESS paslauga įvykdoma per 2 darbo dienas (užsisakant paslaugą SKALBIMAS, papildomai galima pasirinkti priedą EXPRESS).
 • Patikrinkite, ar gerai uždarėte dureles, ar neperpildėte mašinos. 
 • Jei naudojatės dviaukščiu  įrenginiu (skalbyklė+džiovyklė ant viršaus), įsitikinkite, kad tikrai spaudžiate reikalingos mašinos START: skalbyklės mygtukas - mėlyname fone, o džiovyklės - žaliame.
 • Jei skalbyklės ekranėlyje matote užrašą "E dLI", tvirtai prispauskite dureles ir keletą sekundžių palaikykite, tuomet vėl spauskite START.
 • Jei įrenginio ekranėlyje matote užrašą LABAS, kartokite mokėjimą (jei vėliau matysite, kad įvyko dvigubas apmokėjimas, permoką būtinai grąžinsime - rašykite info@londris.lt)

Jei įrenginys vis tiek neįsijungia, susisiekite su mumis: 
 • darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.: telefonu 8 638 53218
 • kitu laiku: info@londris.lt


Įsitikinkite, kad:
 • naudojate Visa arba Mastercard kortelę
 • Jūsų el. bankininkystėje yra įgalinta saugaus atsiskaitymo internetu funkcija
 • kortelės turėtojo vardą ir pavardę suvedate be lietuviškų rašmenų
 • kortelės galiojimo data įvesta dviženkliais skaičiais (pvz., rugpjūtis - 08)
 • kortelės galiojimo data nėra pasibaigusi

Jei visi šie veiksmai atlikti teisingai, tačiau mokėjimas vis tiek atmetamas, gali būti, kad susidūrėte su trumpalaikiais bankinio ryšio trikdžiais. Rekomenduojame kartoti mokėjimą už 5-10 min. arba naudoti kito banko kortelę.Tokiu atveju  susisiekite su mumis: 
 • darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.: telefonu 8 638 53218
 • kitu laiku: info@londris.lt

Jei ekranas baltas arba baltame fone matote užrašus error, fatal error ir pan., reiškia, jog laikinai sutriko interneto ryšys. Palaukite 5-7 minutes - ekranas vėl įsijungs ir galėsite pradėti užsakymą iš naujo.

Jei ekranas juodas arba juodame fone matote  PALIESK / TOUCH / WINDOWS ženkliuką - ekranas yra "užmigęs" , jį reikia tiesiog paliesti.

Jei negalite naudotis terminalu:
 • Jei skalbimas trunka iki ~1.5 val.: viskas gerai. Ilgesnė trukmė būdinga karštesnėms programoms. Užsisakant skalbimą, terminale ir programėlėje prie kiekvienos programos aprašo yra įspėjimas, kad ji gali užtrukti apie 1/3 ilgiau dėl vandens šildymo.
   
 • Jei skalbimas trunka žymiai ilgiau nei 1.5 val., (skalbyklės ekranėlis gali rodyti užrašą 'E dr' arba 'E of'): skalbyklė neišpumpuoja vandens*. Stipriau truktelėjus dureles, jos atsidarys. Iš būgno gali išsipilti vandens, skalbiniai bus neišgręžti (draudžiama neišgręžtus dėti į džiovyklę!).
  Patariame užsisakyti papildomą ciklą „Gręžimas“ (10 min. trukmės) kitoje skalbyklėje, o apie situaciją pranešti info@londris.lt.

  *Dažniausia priežastis - kai smulkūs skalbiniai arba pašaliniai daiktai (kojinės, pūkai, kišenėse likę daiktai, monetos) užkemša vandens nutekėjimą. Taip pat skalbyklė negali baigti ciklo tuomet, jei buvo padauginta skalbiklio, kuriam smarkiai užputojus suklaidinami įrenginio sensoriai.