D.U.K.


Savitarnos skalbyklos „Londris“ mokėjimo sistema yra saugi ir sertifikuota. Mokėjimo sprendimus teikia Lietuvos Respublikoje registruotos įmonės, kurių veiklą prižiūri Lietuvos bankas bei Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija. Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, išdėstyta ir LONDRIO Taisyklėse bei Privatumo politikos dokumentuose.
XL ženklu pažymėtos skalbimo ir džiovinimo mašinos yra 10 kilogramų.
XXL ženklu pažymėtos skalbyklės yra 18 kg, o XXL džiovyklės - 12 kg.

Daugiau informacijos apie tai, kokių dydžių mašinas galite rasti kiekvienoje savitarnos skalbykloje „Londris“, ieškokite skiltyje KONTAKTAI. 

Skalbimo ir džiovinimo įrangą mums tiekia „Alliance Laundry Systems“®, didžiausia pasaulyje skalbyklų įrangos gamintoja.
Čiužinio užvalkalus, pledus, užuolaidas ir kitus didelius skalbinius rekomenduojame skalbti didesnėse XXL skalbimo mašinose, kurias rasite dviejose LONDRIO skalbyklose: Vivulskio g. 23 ir Gabijos g. 40 (Vilnius).

Jeigu jūsų čiužinio užvalkalas yra mažesnis (iki 140x180 cm), yra didelė tikimybė, kad jis kuo puikiausiai tilps į įprastines XL dydžio skalbimo mašinas, esančias visuose LONDRIUOSE.

Tačiau ar gaminiui pakaks vietos, kad jis kokybiškai išsiskalbtų, nuspręsti turite patys - kaip kad parodyta pavyzdiniame paveiksliuke, užklijuotame ant skalbimo mašinos priekio.Skalbiniai skalbiami ir džiovinami atskirose mašinose. Tai reiškia, kad pasibaigus skalbimo ciklui, turite būti skalbykloje, ir perdėti savo skalbinius į džiovyklę. Turėkite omenyje, kad nurodyti skalbimo ir džiovinimo ciklų laikai yra apytiksliai, todėl jei išeinate, visada grįžkite prieš ciklo pabaigą.
Ne, nebūtina, galite išeiti skalbimo metu. Kol vyksta ciklas, skalbyklė yra užrakinta. Tačiau dėl Jūsų saugumo patariame grįžti ciklui besibaigiant, kad mašinai atsirakinus skalbinius išsiimtumėte Jūs patys. Džiovinimo metu džiovyklė gali būti atidaroma bet kuriuo metu.
Patikrinkite, ar gerai uždarėte mašinos dureles, ar neperkrovėte mašinos. Jei vis tiek mašina nepradeda veikti, susisiekite su mumis telefonu 8 638 53218.
 1. Patikrinkite, ar teisingai suvedėte savo kortelės duomenis.
 2. Gali būti, kad mėginate apmokėti kortele, kurios mes neaptarnaujame (šiuo metu priimame mokėjimus iš VISA ir MASTERCARD kortelių).
 3. Patikrinkite, ar Jūsų elektroninės bankininkystės paskyroje yra įgalinta funkcija „Saugus atsiskaitymas internetu“.
Tokiu atveju nedelsdami skambinkite telefonu 8 638 53218, mes iš karto šalinsime gedimus, arba pasiūlysime analogišką paslaugą nemokamai.
Taip, „Londryje“ teikiamos ir skalbimo paslaugos (Vilniuje).

Jeigu jums aktualus rankšluosčių ar drabužių skalbimas, marškinių ar patalynės lyginimas, siūlome skalbinius palikti rakinamose mūsų spintelėse – vėliausiai po dviejų darbo dienų viskas bus paruošta!

Daugiau informacijos: „Priduok-pasiimk
Tai priklauso nuo jūsų pasirinktos paslaugos.

 • SKALBIMAS arba SKALBIMAS XXL: galite palikti bet kokius skalbinius, kuriuos leidžiama skalbti ir džiovinti Jūsų pasirinkta programa. Skalbimo paslaugas sudaro:
  -- kasdienių drabužių skalbimas, striukių skalbimas
  -- patalynės skalbimas, rankšluosčių skalbimas, antklodžių skalbimas
  -- čiužinio užvalkalų skalbimas

 • LYGINIMAS: galite palikti žemiau išvardintus skalbinius, kuriuos leidžiama skalbti bei džiovinti Jūsų pasirinkta programa ir lyginti. Lyginimo paslaugas sudaro:
  -- patalynės skalbimas ir lyginimas;
  -- rankšluosčių skalbimas ir lyginimas;
  -- drabužių skalbimas ir lyginimas (lyginami laisvalaikio marškinėliai ir medvilninės kelnės be kanto).

 • CHEMINIS VALYMAS: galite palikti kasdienius, proginius arba lauko drabužius bei namų tekstilę. Londris neatsako už valymo kokybę, jei ant gaminio nėra priežiūros instrukcijų, yra įsisenėjusių dėmių ar kitų defektų.
Daugiau informacijos: www.priduok-pasiimk.lt
Priklausomai nuo skalbinių palikimo laiko, savaitės dienos ar užimtumo - 1–2 darbo dienas.
Pasitaikius sunkiai išvalomoms dėmėms, CHEMINIO VALYMO paslaugų įvykdymas gali užtrukti 3 darbo dienas.
Ne, „Londryje“ gyvūnų skalbinių (taip pat ir augintinio šeriais aplipusių audinių) skalbti negalima. Tačiau mielai kviečiame užsukti į zooskalbyklą „Pet King“ – tai pirmoji specializuota savitarnos skalbykla naminių augintinių reikmėms!
Adresas – Kauno g. 30, Vilnius.
Daugiau informacijos – https://www.petking.lt/