D.U.K.


Savitarnos skalbyklos „Londris“ mokėjimo sistema yra saugi ir sertifikuota. Mokėjimo sprendimus teikia Lietuvos Respublikoje registruotos įmonės, kurių veiklą prižiūri Lietuvos bankas bei Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija. Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, išdėstyta ir LONDRIO Taisyklėse bei Privatumo politikos dokumentuose.
L ženklu pažymėtos skalbimo ir džiovinimo mašinos - 8 kilogramų, XL - 10 kilogramų. XXL ženklu pažymėtos skalbyklės yra 18 kg, o XXL džiovyklės - 12 kg. 

Daugiau informacijos apie tai, kokių dydžių mašinas galite rasti kiekvienoje savitarnos skalbykloje „Londris“, ieškokite skiltyje SKALBYKLOS VILNIUJE.

Skalbimo ir džiovinimo įrangą mums tiekia „Alliance Laundry Systems“®, didžiausia pasaulyje skalbyklų įrangos gamintoja.
Čiužinio užvalkalus, antklodes, pledus, užuolaidas ir kitus didelius skalbinius rekomenduojame skalbti didesnėse XXL skalbimo mašinose, kurias rasite šiose LONDRIO skalbyklose:
 • Vivulskio g. 23 (Vilnius)
 • Gabijos g. 40 (Vilnius)
 • Kauno g. 30 (Vilnius)
 • Nemenčinės pl. 4c (Vilnius)
 • Savanorių pr. 276 (Kaunas)
Jeigu jūsų čiužinio užvalkalas yra mažesnis (iki 140x180 cm), yra didelė tikimybė, kad jis kuo puikiausiai tilps į įprastines XL dydžio skalbimo mašinas, esančias visuose LONDRIUOSE, išskyrus Ligoninės g. 9 (Vilnius).

Tačiau ar gaminiui pakaks vietos, kad jis kokybiškai išsiskalbtų, nuspręsti turite patys - kaip kad parodyta pavyzdiniame paveiksliuke, užklijuotame ant skalbimo mašinos priekio.Skalbiniai skalbiami ir džiovinami atskirose mašinose. Tai reiškia, kad pasibaigus skalbimo ciklui, turite būti skalbykloje, ir perdėti savo skalbinius į džiovyklę. Turėkite omenyje, kad nurodyti skalbimo ir džiovinimo ciklų laikai yra apytiksliai, todėl jei išeinate, visada grįžkite prieš ciklo pabaigą.
Ne, nebūtina, galite išeiti skalbimo metu. Kol vyksta ciklas, skalbyklė yra užrakinta. Tačiau dėl Jūsų saugumo patariame grįžti ciklui besibaigiant, kad mašinai atsirakinus skalbinius išsiimtumėte Jūs patys. Džiovinimo metu džiovyklė gali būti atidaroma bet kuriuo metu.
Patikrinkite, ar gerai uždarėte mašinos dureles, ar neperkrovėte mašinos. Jei vis tiek mašina nepradeda veikti, susisiekite su mumis telefonu 8 638 53218.
 1. Patikrinkite, ar teisingai suvedėte savo kortelės duomenis.
 2. Gali būti, kad mėginate apmokėti kortele, kurios mes neaptarnaujame (šiuo metu priimame mokėjimus iš VISA ir MASTERCARD kortelių).
 3. Patikrinkite, ar Jūsų elektroninės bankininkystės paskyroje yra įgalinta funkcija „Saugus atsiskaitymas internetu“.
Tokiu atveju nedelsdami skambinkite telefonu 8 638 53218, mes iš karto šalinsime gedimus, arba pasiūlysime analogišką paslaugą nemokamai.
Taip, Londris Vilniuje teikia paslaugą Londris PLIUS.

Jei jums reikalingas namų tekstilės, drabužių valymas, rankšluosčių ar drabužių skalbimas, patalynės lyginimas ir kitos cheminio valymo, skalbimo bei lyginimo paslaugos, siūlome skalbinius palikti rakinamose mūsų spintelėse.

Daugiau informacijos: Londris PLIUS
Tai priklauso nuo jūsų pasirinktos paslaugos.

 • CHEMINIS VALYMAS: galite palikti kasdienius, proginius arba lauko drabužius bei namų tekstilę - gaminiai išvardinti tinklalapyje Londris PLIUS.
  Dėmesio: gaminiai su kailiu, oda ir zomša nepriimami. 
 • SKALBIMAS arba SKALBIMAS XXL: galite palikti bet kokius skalbinius, kuriuos leidžiama skalbti ir džiovinti Jūsų pasirinkta programa. Skalbimo paslaugas sudaro:
  -- kasdienių drabužių skalbimas, striukių skalbimas
  -- patalynės skalbimas, rankšluosčių skalbimas, antklodžių skalbimas
  -- čiužinio užvalkalų skalbimas

 • PATALYNĖS LYGINIMAS: galite palikti bet kokią patalynę bei rankšluosčius, kuriuos leidžiama skalbti ne mažesne nei 40°C programa ir lyginti 180°C karščio volu.


  Londris neatsako už valymo kokybę, jei ant gaminio nėra priežiūros instrukcijų, yra įsisenėjusių dėmių ar kitų defektų.
 • Cheminio valymo, skalbimo ir lyginimo užsakymų vykdymas trunka iki 4 darbo dienų.
 • Proginės suknelės ir namų tekstilės cheminis valymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.
 • Skalbimo EXPRESS paslauga įvykdoma per 2 darbo dienas (užsisakant paslaugą SKALBIMAS, papildomai galima pasirinkti priedą EXPRESS).
Ne, „Londryje“ gyvūnų skalbinių (taip pat ir augintinio šeriais aplipusių audinių) skalbti negalima. Tačiau mielai kviečiame užsukti į zooskalbyklą „Pet King“ – tai pirmoji specializuota savitarnos skalbykla naminių augintinių reikmėms!
Adresas – Kauno g. 30, Vilnius.
Daugiau informacijos – https://www.petking.lt/ 
Su „Londrio“ taisyklėmis ir privatumo politika galite susipažinti ČIA.